Leasing w Aureus

Samochody do 3.5t

Samochody osobowe i ciężarowe nowe i używane do 8 lat

Samochody powyżej 3.5t

Ciągniki siodłowe i samochody ciężarowe nowe i używane

Ciągniki siodłowe

Pojazdy pozwalające na połączenie przyczepy

Pojazdy małe

Motocykle, quady, skutery

Maszyny i urządzenia

Maszyny potrzebne w Twojej firmie

Ciągniki i maszyny rolnicze

Maszyny potrzebne w Twoim gospodarstwie

Sprzęt budowlany

Sorzęt budowlany nowy i używany

Sprzęt pływający

Jachty, motorówki, łodzie, żagłówki

Przyczepy i naczepy towarowe

Pojazdy kołowe bez wasnego silnika do 3.5t

Fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne w Twojej firmie i domu


Leasing konsumencki na samochód

Dla osób prywatnych leasing na samochód przez wiele lat pozostawał poza zasięgiem ze względu na ograniczenia legislacyjne związane z tą formą finansowania pojazdu. Odkąd jednak zniesiono przeszkody prawne, leasing konsumencki na samochód cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów. Jeśli i Ty chciałbyś otrzymać leasing na auto, skorzystaj z oferty firmy Aureus.

Jako doświadczony broker finansowy możemy zaproponować klientom rozbudowaną ofertę leasingu konsumenckiego na samochody dowolnego rodzaju: osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także motocykle, quady czy skutery. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szybkie działanie – jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję w ciągu zaledwie jednego dnia. Zapewniamy kompleksowość usług, włącznie z dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności oraz fachowym doradztwem specjalistów na każdym etapie trwania umowy. Oferujemy ponadto bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

Leasing konsumencki na auto – najważniejsze informacje

Leasing konsumencki na pojazd stanowi polecaną alternatywę dla kredytu samochodowego albo gotówkowego. Cechuje się niższymi kosztami niż kredyt, a także bardzo uproszczonymi procedurami. Banki udzielające kredytów podchodzą bardzo restrykcyjnie do sprawdzania wnioskodawców. Dlatego też wzięcie leasingu konsumenckiego na samochód często okazuje się łatwiejsze i korzystniejsze. Decydując się na tę formę finansowania, spłacasz regularne raty za samochód. Masz też możliwość wykupienia pojazdu na własność, często za niewielki procent jego początkowej wartości.

BLOG

Aureus Leasing Sp. z o.o. ul. Pionierów 8, 44-117 Gliwice | NIP 631 264 4058 | REGON 242 799 493