Leasing – sprzęt budowlany

Otrzymasz oferty z pięciu podmiotów leasingowych

Finansujemy koparki, pojazdy gąsienicowe, wózki widłowe i inne

Leasing maszyn budowlanych i sprzętu budowlanego – nowe i używane

Udział własny już od 0%

Minimum formalności i decyzja nawet w kilka godzin

Finansowanie w PLN i EUR


Leasing maszyn budowlanych


Leasing maszyn budowlanych


Jeśli prowadzenie i rozwój twojej działalności gospodarczej wymaga zakupu specjalistycznego sprzętu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą leasingu maszyn budowlanych. Takie urządzenia potrafią kosztować nawet parę milionów złotych, dlatego maszyny budowlane warto wziąć w leasing, skorzystać z niskiej wpłaty własnej oraz pomocy doświadczonego eksperta Aureus. Również w tym przypadku możesz wybierać zarówno spośród sprzętu nowego, jak i używanego, którego wiek może sięgać aż 16 lat. Możliwość odliczenia podatku VAT zarówno z raty leasingowej, jak i wpłaty oraz wykupu sprawia, że spora inwestycja nie będzie tak dużym obciążeniem dla Twojego budżetu.

Skorzystaj z leasingu maszyn budowlanych w swojej firmie

Wiele prac budowlanych nie da się przeprowadzić bez solidnych pojazdów i maszyn. Tymczasem koszt specjalistycznych urządzeń jest bardzo wysoki i nieosiągalny nie tylko dla małych firm, ale także tych średnich. Dlatego leasing maszyn budowlanych może okazać się najskuteczniejszym sposobem na pozyskanie sprzętu budowlanego.

Taka forma finansowania pozwoli Ci na korzystanie dokładnie z takich maszyn, jakie są przydatne w Twoim biznesie. Nie musisz już liczyć na ofertę wypożyczalni i sięgać po urządzenia, które nie do końca Ci pasują. Możesz leasingować maszyny budowlane, które sam wybierzesz. Jeśli potrzebujesz koparek, pojazdów gąsienicowych, czy innych urządzeń, po prostu znajdź odpowiednią ofertę. Nie ma znaczenia, czy maszyny są nowe, czy używane. Możesz skorzystać z oferty leasingu maszyn budowlanych nawet kilkunastoletnich.

Czy leasing maszyn budowlanych jest opłacalny?

Leasing maszyn budowlanych to regularne comiesięczne opłaty bez konieczności wkładu własnego. Dzięki temu będziesz spłacał maszynę i jednocześnie zarabiał na niej. Pieniądze zebrane na rozruszanie biznesu możesz wówczas zainwestować w innym miejscu.

Oferowany leasing maszyn budowlanych jest korzystniejszy od stawek w wypożyczalniach. Oprocentowanie kredytu jest też niższe, niż przy pożyczkach konsumpcyjnych, co ułatwi spłacanie należności. Korzystając z usług Aureus, otrzymasz kilka ofert, z których sam wybierzesz najkorzystniejszą i dostosowaną do Twoich możliwości.